Pierwszy raz ale …nie ostatni

Skorzystałem wraz z żoną z tego biura w organizacji podróży do Indochin w listopadzie 2016. Ruby która była koordynatorem oferty dla mnie przygotowała zgodnie z moją prośba trasę na 25 dni przez Wietnam, Laos i Kambodżę. Trzy państwa w 3 tygodnie wraz z krótkim wypoczynkiem na zakończenie podróży na wyspie Phu Quoc to dość duże wyzwanie.
Organizacja tej podróży nie należała do łatwych z racji tego iż małżonka nie była przekonana co do tej destynacji a podróż odbyć się miała na naszą rocznice ślubu – wyzwanie zatem nie było łatwe. Ruby wyszła z tego obronna ręką za co chwała jej i moje podziękowania.
Nie obyło się niestety bez kilku małych “wpadek” ale tak Ruby jak management firmy potrafił zareagować odpowiednio na moje sygnały co doceniam, pamiętam i dziękuję za to.
To były udane wakacje i liczę że koleje spędzone w Azji będą organizowane również przy wydatnej pomocy Biura Indochina Pioneer.
Jeszcze raz Wam dziękuję za Wasze zaangażowanie – a w szczególności Tobie Ruby

  Create My Trip

  A TRIP DESIGNED JUST FOR YOU? LET'S GET STARTED...

  Please fill out the form below. Based on your schedule, your specific needs and interests, our travel experts will design a personalized tour just for you. The more details you provide about your requirements the more we can design the perfect trip for you.
  Please note this inquiry is totally free and you are under no obligation!

  Suggestions

  • Number of people (children if any)?
  • Number of rooms you require?
  • Length of your stay?
  • Your expected starting date?
  • Places that you want to visit?
  • Type of accommodation: Boutique, 3, 4 and 5 star hotels?
  • Your approx budget per person (excluding your international travels)?

  Direct Line for US clients: +1 740 666 6252 (Available time: 8:30AM - 21:00PM UTC + 7)

  If you encounter any difficulties while submitting this form, please email us at [email protected] or contact our 24/7 customer support +84.982.116.630 Mr. Lam.